обавештења

ценовник пријаве испита у додатним роковима

одлука - pdf

ВАЖНО – Одобрен је додатни испитни рок ОКТОБАР 2 за све нивое студија, који ће се одржати од 7. до 9. октобра 2020.
Пријаве ће бити 5. и 6. октобра. Цена пријаве је 3000 динара. Уплате за пријаву извршите на време (2-3 радна дана раније) уз обавезно навођење модела 97 и личног позива на број.
У овом року наставници нису у обавези да организују извођење предиспитних обавеза.

ВАЖНО - РОК ЗА ЕЛЕКТРОНСКУ ОВЕРУ ЛЕТЊЕГ СЕМЕСТРА ЈЕ ПОМЕРЕН ДО 25. СЕПТЕМБРА. НАКОН ОВОГ ДАТУМА ВАЖИЋЕ НАКНАДНА ОВЕРА СЕМЕСТРА ПРЕМА ЦЕНОВНИКУ.

Студентски парламент Технолошког факултета Нови Сад расписује изборе за чланове Студентског парламента Технолошког факултета и чланове Студентског парламента Универзитета у Новом Саду.Кандидатуре можете преузети у Студентској унији Технолошког факултета Нови Сад од 10 до 14 часова.Рок за подношење кандидатуре је до 24.09.2020.године.

обавештење
одлука о расписивању избора за члана Студентског парламента Универзитета у Новом Саду
одлука о расписивању избора за Студентски парламент Технолошког факултета Нови Сад

СВИ СТУДЕНТИ КОЈИ СУ ПРВИ ПУТ СЛУШАЛИ НАСТАВУ НА ОДГОВАРАЈУЋОЈ ГОДИНИ СТУДИЈА У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ МОРАЈУ ДА УРАДЕ АНКЕТУ КОЈА СЕ НАЛАЗИ НА НАЛОГУ Е-СТУДЕНТ. НЕУРАЂЕНА АНКЕТА ЋЕ БЛОКИРАТИ ПРИЈАВУ ИСПИТА ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК КАО И УПИС У СЛЕДЕЋУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ.

ПОСТУПАЊЕ СТУДЕНАТА У СЛУЧАЈУ СУМЊЕ НА ИНФЕКЦИЈУ ВИРУСОМ COVID-19 - опширније

ПЛАН ПРИМЕНЕ МЕРА ЗА СПРЕЧАВАЊЕ ПОЈАВЕ И ШИРЕЊА ЕПИДЕМИЈЕ ЗАРАЗНЕ БОЛЕСТИ - опширније

Уплaтe зa приjaву испитa сe мoрajу извршити бaр 2-3 РAДНA дaнa рaниje кaкo би вaм срeдствa зa приjaву билa нa рaспoлaгaњу. Приликoм уплaтe oбaвeзнo je нaвeсти мoдeл плaћaњa 97 кao и свoj лични пoзив нa брoj.

Сви студенти који су уписани у школску 2019/2020. годину
на самофинансирање, први пут у одређену годину студија
и плаћају школарину свој анекс уговора о студирању
могу преузети у студентској служби до 21. августа.

Овера летњег семестра - опширније

Термини за пријаву испита - опширније

Семестрални лист - образац

Испитна пријава (велика) - образац